Projekt Wedding UP! vznikl v červnu 2018, kdy jsme si s Petrem řekli, že bychom rádi pozvali všechny partnery, se kterými spolupracujeme, na večírek. Z „se kterými spolupracujeme“ se stalo „svatební dodavatele“ a z „večírek“ se stala konference. Z „konference“ vznikla potřeba pomáhat svatebním místům a dodavatelům dělat business.

Co je cílem konference? Propojit se, ukázat v Česku, že konkurenci není nutno na každém rohu pomlouvat a že je výhodnější pozvat na „svůj píseček“ i další. Najednou už to nebude „píseček“, ale pláž.

Wedding UP! je byznysová konference pro podnikatele ze světa svateb nejen v Česku. Je to jednodenní akce, která se skládá z přednášek, workshopů a networkingu. Přednášející jsou odborníky zpravidla ze svatební sféry, nicméně i z oboru marketingu a obchodu a dalších odvětví, užitečných pro svatební dodavatele. Hlavní myšlenkou projektu je „Spojit se a vydělávat“. Záměrně nepoužíváme slovo vydělat – evokuje totiž jednorázový zisk. A to není smyslem podnikání a propojení. Jde nám o užitečná spojení, kde můžou profitovat obě propojené strany.

Zapojujeme do WeddingUp! zpravidla i zahraniční hosty, abychom měli inspiraci, případně srovnání s cizinou. A také proto, že cíleným propojením mohou mnozí z účastníků konference třeba vstoupit na zahraniční trh. Anebo minimálně získat povědomí o tom, „jak to chodí“ jinde. 

Partneři projektu

Za projektem stojí